ŠVN CERKNO, četrtek, 12. 10. 2018

Današnji, predzadnji dan smo tako, kot vse dni do sedaj začeli z zajtrkom in plavanjem v dopoldanskem času. Po kosilu je sledil še popoldanski del plavanja, kjer so učitelji preverili znanje, ki so ga učenci dosegli. Prav vsi učenci so napredovali. Po popoldanski malici smo pisali v dnevnike in šli na športno plezanje na steno v bližnjo osnovno šolo. Po večerji smo zapeli Vse najboljše deklici Karolini, ki je praznovala rojstni dan. Nato je sledila zabava. Učenci so pripravili kratek program, v katerem so predstavili svoje sobe, nato so prejeli priznanja za sodelovanje v šoli v naravi in izvedeli so ocene za urejanje sob. Ko smo mislili, da je zabave že konec, se je prava zabava šele začela. Učenci so imeli ples oziroma disco. Pred spanjem smo še spakirali in se z mislimi na domače in dom odpravili na spanje.

Jutri bomo dopoldne plavali, po kosilu bomo podelili priznanja in se pred odhodom odpravili še na ogled bolnice Franje.