KD V 3.R: LIKOVNA DELAVNICA IN PREDSTAVITEV HOBIJA PIROGRAFIJA

V torek, 3.3.2020, smo v okviru kulturnega dne izvedli likovno delavnico s pomočjo likovnice ge. Maje Mlakar. Uživali smo v grafiki, spoznavali pozitivno in negativno monotipijo ter tisk s premično šablono. Nastalo je veliko lepih izdelkov, ki smo jih razstavili na šolskem hodniku. Nato smo se odpravili h g. Francu Bukovcu, dediju učenke Ele Hren, ki nam je predstavil zanimiv hobi – pirografijo. Ogledali smo si njegovo zbirko izdelkov ter se še sami preizkusili v vžiganju v les. Razkazal nam je tudi svojo lovsko sobo. Polni lepih vtisov smo se odpravili nazaj v šolo. Hvala vsem vpletenim za sodelovanje in prijaznost.

Dvor, 3.3.2020                                                                                                                          Tatjana Hren, prof.