Ponovno v šoli

18. maja 2020 smo se učenci in učiteljice prve triade podružnične šole Dvor spet srečali v šolskih klopeh. Učenci so bili vsi navdušeni, da so po tako dolgem času končno spet videli svoje sošolce in učiteljice,  zavzeto so sprejeli prilagoditve in navodila za delo zaradi virusa. Veseli smo bili, da smo spet začutili šolski utrip, pa čeprav z veliko omejitvami. Da se otroci lahko zunaj poigrajo, pa se vendar ne družijo preblizu, se igramo različne igre, a jih malo prilagodimo. Tako je nastala tudi ideja za talne igre. Kar nekaj risanja, izrezovanja, popoldanskih ur barvanja učiteljic in nastala je uporabna zbirka talnih iger, s katerimi sva z učiteljico Darjo popestrili vhod v  šolo ter razveselili učence.

Zapisala učiteljica Tatjana Hren, prof.