TD RASTOČA KNJIGA IN BOŽIČNO NOVOLETNO PRAZNOVANJE

V zadnjem tednu v koledarskem letu v šoli smo izvedli dva kulturna dneva in sicer v ponedeljek, 20.12. ter v petek, 24.12.2021.

Rastoča knjiga: Učenci so uživali v pogovoru in ustvarjanju ter iskanju pozitivnih lastnosti pri sebi in sošolcih. Sklenili smo, da bomo sedaj veliko bolj odgovorni, sočutni in prijazni do drugih. Sledile so socialne igre (zapis pozitivnih stvari o vsakem sošolcu, predstavitev), branje pravljice ​- razvijanje odgovornosti do sebe in drugih, ustvarjanje, izdelava voščilnic za osamljene krajane, razlaga pomena praznikov, ogled risanega filma Franček in razbiti globus.

Božično novoletno praznovanje: Najprej smo si ogledali čudovito skupno spletno prireditve OŠ Žužemberk, ki je bila zelo dobro zasnovana in izvedena. Sledilo je medsebojno razredno obdarovanje, praznovanje, poslušanje glasbe, ples, prosta igra z igračami po izbiri učencev. Na koncu smo si ogledali še predstave oz. virtualno pravljico Najprisrčnejši
velikan v sklopu projekta Božičkova pošta.

Vsem želimo čudovito, zdravo, uspešno in srečno novo leto 2022 ter čarobne in ljubezni polne prihajajoče praznike!

Dvor, 24.12.2021 zapisala Tatjana Hren, prof.

Nagrajenci natečaja Suha Krajjna bere so 24.12.prejeli nagrado. ČESTITAMO!
Razredni nastop.
Ogled spletne prireditve. Zdravljica.