TEDEN OTROKA (3.10. – 7.10.2022)

V ponedeljek, 3. oktobra, se je pričel TEDEN OTROKA, letos na temo SKUPAJ SE IMAMO DOBRO. Osrednja misel se navezuje na pesem z naslovom Skp se mava dobr pri otrocih zelo priljubljenega NIPKEja, ki je letos ambasador. Podatki TOM telefona kažejo, da je prijateljstvo nekaj, po čemer mladi najbolj hrepenijo, da se imajo dobro s sovrstnikom, ki mu lahko zaupajo (vir: spletna stran ZPMS).

Tudi na naši šoli smo v tem tednu še posebno pozornost namenili pomenu povezanosti, druženja, prijateljstev, pogovarjanja v živo, skupnih dogodivščin, sproščenosti in zabave. Vsak dan smo si popestrili z raznolikimi dejavnstmi, ki so jih predlagali učenci.

V ponedeljek smo imeli “filmski dan” in dan glasbenih želja ter prav poseben obisk učencev z učiteljem in ravnateljem iz Španije.

V torek smo se sprehodili do gozda, ga občudovali v jesenskih barvah, iskali gozdne plodove in ustvarjali “osebne izkaznice”.

Sreda je bila športno aktivna, na koncu pa smo si pripravili tudi slastne sadne kupe.

V četrtek smo se posladkali s palačnikami.

V petek pa je vsak imel priložnost, da v šolo prinese svojo igračo.

Naš teden je bil zelo pester, zabaven, aktiven – prepričajte se sami in si oglejte naše foto utrinke!

Zapisala: Katja Ciglar Udovič