BOŽIČNO NOVOLETNA PRIREDITEV OB DNEVU SAMOSTOJNOSTI IN ENOTNOSTI

Sreča je! V majhnih stvareh,

toplih ljudeh, v stisnjenih dlaneh.

V četrtek, 17.12.2015, se je v telovadnici PŠ Dvor odvijala bogata božično novoletna prireditev ob dnevu samostojnosti in enotnosti na temo Sreča je… Nastopili so vsi učenci podružnične šole Dvor od 1. do 4. razreda ter MPZ Dvorjani. Vsi skupaj so prijetno popestrili predbožično vzdušje in pokazali, kaj zmoremo, če združimo svoje moči. Učenci so nastopili kot pevci v otroškem pevskem zboru pod vodstvom gdč. Nine Zajec. Za nastop smo jih pripravile tudi razredničarke. Otroci so plesali, peli, igrali, recitirali pesmi ter na koncu zaigrali v prizorčku, ob katerem smo spoznali, da je bolje biti skromen in pošten. Hvala vsem, ki ste se prireditve udeležili ali kakorkoli pripomogli, da je uspela.

Zapisala Tatjana Hren