SKUPNO DARILO OB 8.MARCU

Letos nam je korona zagodla tudi pri izvedbi tradicionalnega družinskega srečanja v marcu, ko smo se skupaj odpravili na pohod in se skupaj veselili in uživali v trenutkih, ki so nam trenutno nedosegljivi.

Vendar smo se vseeno spomnili na vas, dragi starši in ostali družinski člani, ki ste nam v oporo in pomoč, ko vas potrebujemo. Hvala vam za ljubezen, s katero nas zasipate vsak dan znova. Sporočamo vam, vas imamo neizmerno radi in vam zato vsi učenci podružnične šole Dvor poklanjamo enako darilce v obliki voščilnice. Izrezovali smo, barvali in pisali, vsak se je trudil po svoje in ga izdelal čisto sam. Naj pomladne cvetlice izpod rok vaših otrok krasijo vaše domove.

Želimo Vam čudovit dan žena in tudi materinski dan, vsem pa še veliko prijetnim trenutkov v krogu vaših družin.

Dvor, 8.3.2021 Tatjana Hren, vodja PŠ Dvor

2.r.