OBISK g. ŽUPANA IN ga. RAVNATELJICE NA PŠ DVOR

V sredo, na predzadnji dan šolskega leta 2020/21, sta nas s svojim obiskom počastila g. župan Jože Papež in ga. ravnateljica Mija Penca Vehovec. Otroke sta pohvalila in jim zaželela veliko uspehov tudi vnaprej, predvsem pa brezskrbne počitnice. Podelila sta priznanje za najvišje dosežke na državnem nivoju, ki so jih prejeli:

• Domen Zupančič, 2.r., srebrno priznanje na državnem nivoju tekmovanja Matemček,
  • Jakob Jarc, 3.r., srebrno priznanje na državnem nivoju tekmovanja Matemček,
  • Živa Hren, 1.r., zlato priznanje na državnem nivoju tekmovanja Matemček.

Učenki 4.r., Neli Zupančič in Ela Hren, pa sta sta od župana dobili knjižno nagrado in veliko pohvalo za same zaključene petice ob končanem 4.r. osnovne šole in odličnem prehodu na matično šolo.

Pohvaljena sta bila tudi Jakob Obrstar in Urban Jenkole, ki sta skupaj s svojo ekipo osvojila naslov državnega prvaka v mini odbojki.

Iskrene čestitke vsem skupaj!

Srečanje je minilo v prijetnem vzdušju, saj smo v ta namen in ob državnem prazniku pripravili tudi krajšo prireditev, na kateri so nastopili vsi učenci in učenke PŠ Dvor. Učenci so se zelo potrudili pri nastopu, predstavili so se s plesom, petjem, deklamacijami, ni manjkalo niti igranja na instrumente. Pripravile so jih razredničarke.

Zaželeli smo si brezskrbne, čudovite, varne in dogodivščin polne počitnice ter se poslovili v sproščenem vzdušju.

Dvor, 23.6.2021 Tatjana Hren, vodja PŠ Dvor

Dvor, 23.6.2021 Tatjana Hren