OPZ PŠ Dvor nastopil na klepetu z Deso Muck

V sredo, 12. 4. 2017, ob 19.00 je na Dvoru v večnamenski dvorani potekal intervju/klepet s pisateljico, igralko, kolumnistko … Deso Muck. Pripravili so ga člani KD Dvor v sodelovanju s Knjižnico Mirana Jarca Novo mesto. V uvodnem delu so nastopili učenci PŠ Dvor – otroški OPZ z zborovodkinjo Katjo Avsenik, na sredini klepeta pa tudi Mešani pevski zbor Dvor ob Krki. Gospa Muck nam je povedala marsikaj zanimivega o svojem življenju ter predstavila novo knjigo – zbirko kolumn Takole bom rekla. Kot ona to zna, je vse, kar je povedala, začinila s kančkom humorja. Ena ura je hitro minila in na koncu so bili otroci veseli posvetil in avtogramov gospe Muck v  knjige, ki so jih prinesli od doma, ali na liste.

Zapisala: Ida Štimec

[wzslider]