DECEMBRSKA ŠOLSKA PRIREDITEV

December je vesel in prazničen mesec. Ker prazniki ljudi povezujejo, so pomembni tudi učencem in delavcem naše šole.

Naša podružnica je manjša šola, kjer se vsi poznamo, se vsakodnevno trudimo za znanje, sodelovanje, medsebojno sprejemanje, občutek pripadnosti, prijateljstvo… K razvoju vrednot za katere se ves čas trudimo in prijetnemu vzdušju na šoli pa je doprinesla tudi naša šolska prireditev, zadnji šolski dan v tem koledarskem letu. Prireditev je potekala v šolski telovadnici in v programu so nastopili vsi naši učenci.  V sproščenem in kulturnem vzdušju se je nadaljevalo tudi druženje in praznovanje učencev po oddelkih.

Ta dan med vsemi na PŠ Dvor tolikokrat  izražene dobre želje za prihajajoče leto, naj resnično obrodijo sadove in tudi vsem vam prinesejo zdravo, zadovoljno in uspešno leto 2019.

Zvonka Struna