JAVNA DECEMBRSKA PRIREDITEV

Že tradicionalno šolarji in delavci PŠ Dvor konec decembra pripravimo javno prireditev, da skupaj naredimo vstop v novo koledarsko leto in počastimo dan samostojnosti in enotnosti.

Tudi to šolsko leto smo pripravili prireditev za javnost, ki je potekala 18. 12., v večernih urah, v telovadnici PŠ Dvor. V programu so nastopili vsi učenci naše podružnice in se predstavili s skrbno pripravljenimi točkami, kjer so učenci peli, plesali, dramatizirali, deklamirali, telovadili in tako pokazali svoje različne spretnosti in znanja. Slavnostna govornica je bila gospa ravnateljica, ga. Mira Kovač.

Obiskovalci, ki so napolnili našo telovadnico, so odhajali zadovoljni, vse nas pa je  prevevala skupna želja, vse dobro in lepo v novem letu.

Zvonka Struna