Zaključni piknik prvošolcev in njihovih staršev

Starši prvošolcev PŠ Dvor so v sredo, 21. 6., organizirali lep zaključni piknik na Loki v Stavči vasi. Učenci so ob prihodu najprej veselo stekli v vodo in se malo ohladili v Krki, saj je bilo zelo vroče. Med odraslimi, ni bil nihče tako pogumen 🙂 Našli so tudi kar nekaj hišic vodnih polžkov. Po veselem čofotanju smo z učenci staršem zapeli nekaj pesmic in zraven zaplesali. Najbolj navdušeno so učenci zapeli pesmice v angleškem jeziku. Zelo so me razveselili z lepo pozornostjo, ki so jo izdelali starši sami. Tudi lačni in žejni nismo bili. Če prav nas je presenetil dež, smo se imeli lepo. Še enkrat se staršem zahvaljujem za vse sodelovanje skozi šolsko leto ter njihove spodbude in pomoč otrokom pri šolskem delu.

Danijela Perko