PRVA VOŽNJA Z NOVIM ŠOLSKIM KOMBIJEM

Pouk v šolskih prostorih smo 9.2.2021 ponovno pričeli učenci in učitelji prve triade. Že to, da smo se videli, je bil velik dogodek. Po pouku, ko so vozači čakali na prvi prevoz, pa nas je razveselila tudi novica, da se bodo otroci od sedaj naprej vozili z novim šolskim kombijem. In ne samo to, ravno naši štirje dvorski tretješolci so imeli to čast, da so se z njim popeljali prvi. Njihov voznik je hišnik g. Andrej Pečjak. Verjamemo, da bo šolski prevoz v šolo in domov sedaj veliko varnejši, kar je tudi naš skupni glavni cilj. Staro vozilo je bilo namreč že dotrajano in občina je prijazno prisluhnila potrebam šole ter v novembru poskrbela za nakup novega kombija.

Otroci so povedali:

Vita Š.: Všeč mi je, ker lahko sedež premakneš naprej in greš lahko sedet tudi v zadnjo vrsto.

Filip G.: V kombiju se odlično počutim, všeč mi je barva.

Jakob O.: Kombi mi je všeč, ker je hiter in lepe barve.

Nika B.: Kombi mi je bil zelo všeč, ker je bil čisto nov.

Dvor, 9.2.2021,  Tatjana Hren, vodja PŠ Dvor