IGRE NA SNEGU

V torek, 17.1.2023, smo tudi na Dvoru končno dočakali tolikšno pošiljko snega, da smo se lahko poigrali na belih površinah okrog šole in izkoristili čas za del športnega dneva. Športni dan smo do konca izvedli v petek, 20.1.2023.

Otroci 1. in 3.r. PŠ Dvor so s sabo prinesli dodatna zimska oblačila. Po malici smo se preoblekli, se primerno obuli, se opremili s kapami, rokavicami in seveda z ogromno količino dobre volje ter se zapodili v snežno belino. Kotalili smo velike kepe, iz snega ustvarjali različne skulpture, se lovili, kepali, smejali in uživali v skupnem preživljanju časa v čudoviti zunanji učilnici, za katero je tokrat poskrbela predvsem narava.

Upamo in želimo si, da bo v prihodnjih dneh zapadlo še kaj snega, da bomo lahko izkoristili naravne danosti vaškega okolja.

Dvor, 17.1.2023 zapisala Tatjana Hren, prof.