JAVNA PRIREDITEV OB DNEVU DRŽAVNOSTI IN ZAKLJUČKU ŠOLSKEGA LETA

Učenke in učenci, s svojimi učiteljicami in učitelji smo na PŠ Dvor pogumno korakali in prikorakali do konca še enega šolskega leta. Preden pa smo se res odpravili počitnicam naproti, smo v torek, 20. 6. 2023, ob dnevu državnosti in zaključku šolskega leta, z javnostjo delili delček vsega tistega, kar nas je v iztekajočem se šolskem letu povezovalo. V bogatem programu so se s petjem, plesom, igro in besedo predstavili čisto vsi učenci PŠ Dvor. Prisotne sta pozdravila in nagovorila tudi ravnateljica naše šole, ga. Mija Penca Vehovec in župan občine Žužemberk g. Jože Papež, ki sta podelila tudi priznanja za največje dosežke v šolskem letu 2022/2023. Za odlične dosežke v znanju od 1. do 4. razreda so knjižno nagrado prejeli trije učenci 4. razreda (Domen Zupančič, Lea Šabić in Toni Mačerol), za vrhunski dosežek na državnem tekmovanju iz matematike sta (oz. bosta zadnji šolski dan) prejela priznanje Vita Ivanko in Matic Miklič, oba učenca 2. razreda. Nagrado za dosežek na šolskem likovnem natečaju z naslovom Naš sproščujoči »plac« pa je prejela Zala Plut, učenka 1. razreda. Vsem naštetim čestitamo!

Počitniški dnevi pa naj bodo za vse varni, zdravi, nepozabni in razigrani.

Zapisala: Mateja Cvitkovič, prof.

Foto: g. Rok Nose